| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAB, member of RAS oncogene family-like 2A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human mouse rat |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | 50ul, 150ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA IHC WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | n/a |
| Immunogen | Human RABL2A |
| Other Names | RAB, member of RAS oncogene family-like 2A,RABL2A,FLJ78724,MGC117180 , |
| Gene, Accession # | SwissProt: Q9UBK7 |
| Catalog # | 331625 |
| Price | |
| Order / More Info | RAB, member of RAS oncogene family-like 2A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|