| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MAT / MAT1A, aa107-136 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | phycoerythrin (PE) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, IHC, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | MAT / MAT1A Antibody (aa107-136, PE) LS-C262710. This MAT1A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 107-136 amino acids from the N-terminal region of human MAT1A. |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | MAT1A, AdoMet synthase 1, AdoMet synthetase 1, MAT 1, MAT-I/III, MATA1, AMS1, MAT, SAMS1, SAMS |
| Gene, Accession # | MAT1A, Gene ID: 4143 |
| Catalog # | LS-C262710 |
| Price | |
| Order / More Info | MAT / MAT1A, aa107-136 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|