| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | SEMA6A, NT |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | MaxLight™490 conjugate |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | FL WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | n/a |
| Immunogen | SEMA6A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 36-65 amino acids from the N-terminal region of human SEMA6A. |
| Other Names | SEMA6A, KIAA1368, SEMAQ, Semaphorin-6A, Semaphorin VIA, Semaphorin-6A-1 |
| Gene, Accession # | SEMA6A, Gene ID: 57556, Accession: NP_065847.1, SwissProt: Q9H2E6 |
| Catalog # | 041545-ML490 |
| Price | |
| Order / More Info | SEMA6A, NT Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|