| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | SEMA4A, NT |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | MaxLight™550 conjugate |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | FL WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | n/a |
| Immunogen | SEMA4A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 150-180 amino acids from the N-terminal region of human SEMA4A. |
| Other Names | SEMA4A, SEMAB, SEMB, Semaphorin-4A, Semaphorin-B |
| Gene, Accession # | SEMA4A, Gene ID: 64218, Accession: NP_001180230.1; NP_001180229.1, SwissProt: Q9H3S1 |
| Catalog # | 041542-ML550 |
| Price | |
| Order / More Info | SEMA4A, NT Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|