| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | SH2D2A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | purified |
| Size | 50ug |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human SH2D2A. |
| Immunogen | SH2D2A (NP_003966.1, 1aa-389aa) full-length human protein. |
| Other Names | SH2 Domain Protein 2A, F2771, TSAd |
| Gene, Accession # | Accession: NP_003966.1 |
| Catalog # | 251613 |
| Price | |
| Order / More Info | SH2D2A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|