| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | ADORA2A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | MaxLight™405 conjugate |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human ADORA2A. Species Crossreactivity: mouse. |
| Immunogen | Full length human ADORA2A, aa1-412 (NP_000666.2). |
| Other Names | ADORA2A (Adenosine Receptor A2a, ADORA2) (MaxLight 405) |
| Gene, Accession # | Accession: NM_000675, NP_000666.2 |
| Catalog # | 123023-ML405 |
| Price | |
| Order / More Info | ADORA2A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|