| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CABP9K |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | serum |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes mouse CABP9K at ~9kD. No significant sequence homology is seen with D28K or other CABPs. |
| Immunogen | Synthetic peptide corresponding to 16aa within the N-terminal Ca-binding domain of mouse CABP9K. Species Sequence Homology: Rat (82%), porcine (75%), bovine (62%), human (56%). |
| Other Names | CABP9K (D9K, CALB3, CABP1) |
| Gene, Accession # | n/a |
| Catalog # | C0104-65 |
| Price | |
| Order / More Info | CABP9K Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|