| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | LRRC16 / CARMIL |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | LRRC16 / CARMIL Antibody (HRP) LS-C680234 |
| Immunogen | Recombinant Human F-actin-uncapping protein LRRC16A protein (1184-1295AA) |
| Other Names | LRRC16A, CARMIL, CARMIL1a, CARMIL homolog, DJ501N12.5, LRRC16, CARMIL1, DJ501N12.1 |
| Gene, Accession # | LRRC16A, Gene ID: 55604 |
| Catalog # | LS-C680234 |
| Price | |
| Order / More Info | LRRC16 / CARMIL Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|