| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAD23A |
| Clone | 1E4D6 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2b |
| Format | purified |
| Size | 100ug |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human RAD23A. |
| Immunogen | Recombinant protein fragment corresponding to aa1-363 of human RAD23A expressed in E. coli. |
| Other Names | RAD23A ((UV Excision Repair Protein RAD23 Homolog A, HR23A, HHR23A) |
| Gene, Accession # | Gene ID: 5886 |
| Catalog # | 368894 |
| Price | |
| Order / More Info | RAD23A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|