| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAD9A |
| Clone | 17J122 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human mouse |
| Isotype | IgG2b |
| Format | affinity purified |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | IP WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes RAD9A. Species Crossreactivity: human, mouse |
| Immunogen | Recombinant protein corresponding to RAD9A. |
| Other Names | RAD9A (Cell Cycle Checkpoint Control Protein, Cell Cycle Checkpoint Control Protein RAD9A, DNA Repair Exonuclease rad9 Homolog A, hRAD 9, hRAD9, Rad 9, RAD 9A, RAD9 (S pombe) Homolog, RAD9 Homolog A, RAD9 Homolog, RAD9A, RAD9A_HUMAN) |
| Gene, Accession # | RAD9A, Gene ID: 5883, SwissProt: Q99638 |
| Catalog # | 381697 |
| Price | |
| Order / More Info | RAD9A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|