| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CDC25A, phosphorylated |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human mouse rat |
| Isotype | n/a |
| Format | MaxLight™490 conjugate |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes CDC25A, phosphorylated S76. Species Crossreactivity: human, mouse, rat |
| Immunogen | Phospho specific peptide corresponding to residues surrounding S76 of human CDC25A. |
| Other Names | CDC25A, phosphorylated (S76) (Cell Division Cycle 25A isoform a, CDC25M3, M Phase Inducer Phosphatase 1, MPIP1) (MaxLight 490) |
| Gene, Accession # | Gene ID: 993, SwissProt: P30304 |
| Catalog # | 210025-ML490 |
| Price | |
| Order / More Info | CDC25A, phosphorylated Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|