| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Cdc25A, phosphorylated |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human mouse rat |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | 50ul, 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes endogenous levels of Cdc25A, phosphorylated S76. Species Crossreactivity: Human, mouse, rat |
| Immunogen | Synthetic phosphopeptide derived from human Cdc25A around the phosphorylation site of Serine 76. |
| Other Names | M-phase inducer Phosphatase 1, Dual Specificity Phosphatase Cdc25A, CDC25A |
| Gene, Accession # | SwissProt: P30304 |
| Catalog # | 221580 |
| Price | |
| Order / More Info | Cdc25A, phosphorylated Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|