| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CDC25A, phosphorylated (Ser178) |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human mouse rat |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | n/a |
| Immunogen | Peptide corresponding to the sequence around phosphorylation site of serine 178(Q-N-S(p)-A-P) derived from Human CDC25A . |
| Other Names | CDC25M3, MPIP1, Dual specificity phosphatase Cdc25A, M-phase inducer phosphatase 1 |
| Gene, Accession # | Gene ID: 993, SwissProt: P30304 |
| Catalog # | 310064 |
| Price | |
| Order / More Info | CDC25A, phosphorylated (Ser178) Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|