| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MAP1L / MAP1A |
| Clone | MP-1 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | mouse, rat |
| Isotype | IgG1 |
| Format | ascites |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC, IHC-Fr, IHC-P, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | MAP1L / MAP1A Antibody (clone MP-1) LS-C312438. Specificity: Brain, heart and muscle. |
| Immunogen | Rat brain microtubule-associated proteins(MAPs). |
| Other Names | MAP1A, MAP-1A, MAP1L, MTAP1A |
| Gene, Accession # | MAP1A, Gene ID: 4130 |
| Catalog # | LS-C312438 |
| Price | |
| Order / More Info | MAP1L / MAP1A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|