| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MAP1L / MAP1A, aa2110-2367 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rat |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ICC (1:100 - 1:500), WB (1:100 - 1:400) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | MAP1L / MAP1A Antibody (aa2110-2367, Biotin) LS-C418891. Specificity: Rat MAP1L / MAP1A |
| Immunogen | Recombinant MAP1A (Glu2110-Ser2367) expressed in E. coli. |
| Other Names | MAP1A, MAP-1A, MAP1L, MTAP1A |
| Gene, Accession # | MAP1A, Gene ID: 4130 |
| Catalog # | LS-C418891 |
| Price | |
| Order / More Info | MAP1L / MAP1A, aa2110-2367 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|