| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAB27A / RAB27 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RAB27A / RAB27 Antibody (HRP) LS-C679261 |
| Immunogen | Recombinant Human Ras-related protein Rab-27A protein (2-221AA) |
| Other Names | RAB27A, GS2, GTP-binding protein Ram, HsT18676, RAB27, Ras-related protein Rab-27A, Rab-27, RAM |
| Gene, Accession # | RAB27A, Gene ID: 5873 |
| Catalog # | LS-C679261 |
| Price | |
| Order / More Info | RAB27A / RAB27 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|