| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAB2A / RAB2 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, rat, human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, IHC (1:40 - 1:150) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RAB2A / RAB2 Antibody LS-C405270. Specificity: Human RAB2A / RAB2 |
| Immunogen | Recombinant human RAB2A. |
| Other Names | RAB2A, Ras-related protein rab-2, RAB2, LHX, Ras-related protein Rab-2A |
| Gene, Accession # | RAB2A, Gene ID: 5862 |
| Catalog # | LS-C405270 |
| Price | |
| Order / More Info | RAB2A / RAB2 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|