| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAB4A / RAB4 |
| Clone | 1C10 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG1,k |
| Format | Protein A purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, RNAi, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RAB4A / RAB4 Antibody (clone 1C10) LS-C198046. Specificity: Human RAB4A / RAB4 |
| Immunogen | RAB4A (AAH04309, aa1-218 full-length recombinant protein with GST tag. MW of the GST tag alone is 26 KDa. |
| Other Names | RAB4A, HRES-1/RAB4, Oncogene RAB4, RAB4, Ras-related protein Rab-4A |
| Gene, Accession # | RAB4A, Gene ID: 5867 |
| Catalog # | LS-C198046 |
| Price | |
| Order / More Info | RAB4A / RAB4 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|