| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAB4A / RAB4 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, rat, human |
| Isotype | n/a |
| Format | serum |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IF, IHC, IHC-P (1:200), WB (1:1000 - 1:2000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RAB4A / RAB4 Antibody IHC-plus™ LS-B8414. Detects ~26 kD protein. |
| Immunogen | C-terminal peptide from human Rab4. |
| Other Names | RAB4A, HRES-1/RAB4, Oncogene RAB4, RAB4, Ras-related protein Rab-4A |
| Gene, Accession # | RAB4A, Gene ID: 5867 |
| Catalog # | LS-B8414 |
| Price | |
| Order / More Info | RAB4A / RAB4 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|