| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAB4A / RAB4 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Goat |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | epitope affinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (1:250 - 1:2000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RAB4A / RAB4 Antibody LS-C757183. Specificity: In cell lysates and transfected cells detects Rab4 by Western blot. |
| Immunogen | Purified recombinant peptide derived from within residues 105 aa to the C-terminus of Rab4a produced in E. coli. |
| Other Names | RAB4A, HRES-1/RAB4, Oncogene RAB4, RAB4, Ras-related protein Rab-4A |
| Gene, Accession # | RAB4A, Gene ID: 5867 |
| Catalog # | LS-C757183 |
| Price | |
| Order / More Info | RAB4A / RAB4 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|