| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RBM8A / Y14, N-Terminus |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA (1 µg/ml), WB (1 µg/ml) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RBM8A / Y14 Antibody (N-Terminus) LS-C46982. Specificity: synthetic peptide corresponding to N-terminal residues of human RBM8A (RNA binding motif protein 8A) |
| Immunogen | Synthetic peptide from human RBM8A. |
| Other Names | RBM8A, Binder of OVCA1-1, BOV-1A, C1DELq21.1, BOV-1B, BOV-1, DEL1q21.1, MDS014, Ribonucleoprotein RBM8A, Ribonucleoprotein RBM8, RNA-binding motif protein 8A, RNA-binding protein Y14, TAR, Y14, ZRNP1, RBM8, RBM8B, RNA binding motif protein 8, RNA binding motif protein 8A, RNA-binding protein 8A, BOV-1C, ZNRP, RNA binding motif protein 8B |
| Gene, Accession # | RBM8A, Gene ID: 9939 |
| Catalog # | LS-C46982 |
| Price | |
| Order / More Info | RBM8A / Y14, N-Terminus Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|