| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RNF144A / RNF144, aa156-184 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, IHC, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RNF144A / RNF144 Antibody (aa156-184, Biotin) LS-C268382. This RNF144A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 156-184 amino acids from the Central region of human RNF144A. |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | RNF144A, KIAA0161, Ring finger protein 144, Ring finger protein 144A, UbcM4-interacting protein 4, RNF144, UBCE7IP4 |
| Gene, Accession # | RNF144A, Gene ID: 9781 |
| Catalog # | LS-C268382 |
| Price | |
| Order / More Info | RNF144A / RNF144, aa156-184 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|