| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RNF144A / RNF144, Internal |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ICC (1:100 - 1:500), IF, IHC, IHC-P (1:100 - 1:200), WB (1:500 - 1:1000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RNF144A / RNF144 Antibody (Internal) LS-C353197. Recognizes endogenous levels of RNF144A protein. |
| Immunogen | KLH-conjugated synthetic peptide encompassing a sequence within the central region of human RNF144A. |
| Other Names | RNF144A, KIAA0161, Ring finger protein 144, Ring finger protein 144A, UbcM4-interacting protein 4, RNF144, UBCE7IP4 |
| Gene, Accession # | RNF144A, Gene ID: 9781 |
| Catalog # | LS-C353197 |
| Price | |
| Order / More Info | RNF144A / RNF144, Internal Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|