| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RNF144A / RNF144, Arg184 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC, IHC-P (1:100) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RNF144A / RNF144 Antibody (Arg184) IHC-plus™ LS-B15688. Specificity: Human RNF144A |
| Immunogen | Synthetic peptide around Arg184 of human RNF144A |
| Other Names | RNF144A, KIAA0161, Ring finger protein 144, Ring finger protein 144A, UbcM4-interacting protein 4, RNF144, UBCE7IP4 |
| Gene, Accession # | RNF144A, Gene ID: 9781 |
| Catalog # | LS-B15688 |
| Price | |
| Order / More Info | RNF144A / RNF144, Arg184 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|